369,00 PLN
[]
[]
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:
Ten model w wybranym rozmiarze jest wyprzedany. Jeżeli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Kup teraz, zapłać później
Zadzwoń i zamów
+48 12 352 26 77
Brązowe japonki Junira to połączenie minimalistycznej formy i eleganckich detali, które przyciągają spojrzenia. Złote ozdoby pięknie kontrastują z głębokim brązowym odcieniem, nadając całości stylowego i biżuteryjnego charakteru. To model, który świetnie uzupełni zarówno casualowe stylizacje z jeansami, jak i bardziej kobiece zestawy z lnianą sukienką czy satynową spódnicą.
Model wykonano z najwyższej jakości skóry licowej, która wyróżnia się trwałością i eleganckim wykończeniem. Miękkie paski dobrze dopasowują się do stopy, zapewniając wygodę podczas codziennego noszenia. Płaska podeszwa oraz lekka konstrukcja sprawiają, że japonki doskonale sprawdzają się podczas spacerów, wyjazdów i letnich dni pełnych aktywności.
To model dla kobiet, które cenią modne dodatki i ponadczasową prostotę z charakterem. Złote detale i elegancki fason dodają stylizacji wyjątkowego wykończenia, a komfort noszenia sprawia, że Junira szybko stanie się ulubioną parą na co dzień. A Ty, postawiłabyś na taki klasyczny model z biżuteryjnym akcentem?
Sprawdź również inne dostępne modele klapek na naszej stronie i wybierz te idealne dla Ciebie!
| Kolor: | brązowy |
| Materiał zewnętrzny: | skóra naturalna |
| Materiał wewnętrzny: | skóra naturalna |
| Wkładka: | skóra naturalna |
| Rodzaj obcasa: | płaski |
| Wysokość obcasa (cm): | 1.5 |
| Kształt noska: | kwadratowy |
| Rodzaj zapięcia: | wsuwane |
| Szczegóły: | oddychająca wkładka |
| Tęgość: | standardowa (G 1/2) |