Zwrot produktów

W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. ZAREJESTRUJ ZWROT-  wypełnij elektroniczny formularz zwrotu/odstąpienia od umowy. Wydrukuj i załącz do paczki ze zwrotem. 

  2. Jeżeli zgłosiłeś zwrot drogą elektroniczną dołączenie pisma do paczki nie jest warunkiem koniecznym, lecz znacząco ułatwi procedurę zwrotu.
  3. Jeżeli chcesz zgłosić zwrot drogą tradycyjną dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie FORMULARZ ZWROTU.  Jeżeli przesłałeś odstąpienie na nasz adres e-mail lub pocztowy dołączenie pisma do paczki nie jest warunkiem koniecznym, lecz znacząco ułatwi procedurę zwrotu.
  4. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie.
  5. Nie musisz załączać faktury do zwrotu, posiadamy ją w systemie.
  6. Po otrzymaniu Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu.
  7. Na Twój adres email prześlemy informację o rozpatrzeniu zwrotu produktu. W ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, jeżeli konsument korzysta z rzeczy w inny sposób niż konieczny do jej zbadania oraz sprawdzenia jak ona funkcjonuje w praktyce i czy nie ma wad, to odpowiada za zmniejszenie wartości tej rzeczy spowodowane takim korzystaniem. 


Adres do zwrotów:
SAWAY
Idzikowskiego 19/3
31-519 Kraków

* Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem i do odbioru z paczkomatu. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.