Kolor cappuccino w stylizacjach - z czym go łączyć?

03 wrz, 2020

Kolor cappuccino nie bez powodu jest nazywany w ten sposób, ponieważ przypomina pyszną, poranną kawę z mlekiem. Jest to mieszanka beżów i brązów, która może przyjmować zarówno jasne, jak i ciemne odcienie.

Ogromną siłą tego koloru jest jego uniwersalność. Barwa cappuccino pasuje do każdego typu urody, możemy więc nosić ją bez wahania w najróżniejszych kombinacjach.

Z czym łączyć odcień cappuccino?

kolor cappuccino jak łączyć w stylizacjach

Kolor cappuccino jako baza stylizacji

Odcień cappuccino może grać pierwsze skrzypce w naszej stylizacji i być doskonałą bazą pod kolorowe dodatki. Płaszcz czy trencz w tym kolorze, nadaje nonszalanckiego szyku. Pozwala osiągnąć wrażenie elegancji, przy minimalnym wysiłku.

W 2020 roku z dużą mocą powróciły beże, z którymi cappuccino doskonale się zgrywa. Może więc w ramach jednej stylizacji postawić na zabawę różnymi odcieniami cappuccino, łącząc je z beżem i brązem. W takim kolorystycznym total looku ważne jest by poszczególne części ubrania różniły się od siebie tonalnie. Jednolite, identyczne kolory sprawią, że wszystko się ze sobą zleje. A nie jest to efekt, który chcemy osiągnąć.

Jeżeli nie możemy zagrać barwą, postawmy na fakturę ubrań. Gładkie spodnie cappuccino i zamszowe botki w tym samym kolorze, tworzą wyraźny i ciekawy kontrast.

saway cappuccino dodatki buty jak nosić

Kolor cappuccino jako dodatek

Podstawą przemyślanej garderoby są dodatki, które możemy wykorzystywać z roku na rok, dopasowując je do zmieniających się trendów. Apaszki czy buty w kolorze cappuccino są właśnie takimi dodatkami. Nie bez powodu ta uniwersalna barwa powraca rok w rok, zdobiąc kolejne botki i kozaki. Dzięki temu możemy przez kilka sezonów chodzić w ukochanych zamszowych kozakach, które nie wychodzą z mody.

Odcień cappuccino świetnie wygląda z kolorami ziemi (jak zielenie i brązy), ale nie ogranicza się tylko do nich. Możemy go śmiało łączyć z czerwienią, granatem, czy popularnymi w tym roku pastelami.

Mamy nadzieję, że nasze rady przekonały Cię, by postawić na cappuccino nie tylko podczas przerwy w pracy. Gotowa na uzupełnienie swojej szafy w zawsze modne botki i kozaki cappuccino?


SAWAY Ażurowe botki Simeon cappuccino

Ażurowe botki Simeon cappuccino


Zamszowe botki Tulisa cappuccino

Zamszowe botki Tulisa cappuccino

Zamszowe kozaki Catrina cappuccino

Zamszowe kozaki Catrina cappuccino

Zamszowe kozaki Penny cappuccino

Zamszowe kozaki Penny cappuccino

Zamszowe kozaki Radhika cappuccino

Zamszowe kozaki Radhika cappuccino

Zamszowe kozaki Shae cappuccino

Zamszowe kozaki Shae cappuccino

Zamszowe botki Ashwin cappuccino

Zamszowe botki Ashwin cappuccino

Zamszowe botki Dolorez cappuccino

Zamszowe botki Dolorez cappuccino

Zamszowe botki Elowen cappuccino

Zamszowe botki Elowen cappuccino

Komentarze

Zostaw komentarz