369,00 PLN
209,00 PLN
[]
["249,00 PLN"]
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:
-160,00 PLN
Ten model w wybranym rozmiarze jest wyprzedany. Jeżeli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Kup teraz, zapłać później
Zadzwoń i zamów
+48 12 352 26 77
Czółenka Rigua w głębokim odcieniu czekolady łączą elegancję z codziennym komfortem. Wykonane z miękkiego zamszu, posiadają przyjemne w dotyku wnętrze oraz skórzaną wkładkę, które zapewniają wygodę przez cały dzień.
Model osadzono na stabilnym słupku z niewielką, 2-centymetrową platformą, co sprawia, że noszenie ich jest niezwykle komfortowe. Kwadratowy nosek i ozdobny pasek z delikatnym detalem dodają czółenkom wyrafinowanego charakteru, podkreślając nowoczesny, kobiecy styl.
Rigua świetnie sprawdzą się zarówno w zestawieniach casualowych, jak i eleganckich — z sukienką, spódnicą czy dopasowanymi spodniami.
Sprawdź także inne dostępne czółenka i wybierz model idealny dla Ciebie!
| Kolor: | brązowy |
| Materiał zewnętrzny: | włoska skóra naturalna - zamsz |
| Materiał wewnętrzny: | włoska skóra naturalna |
| Wkładka: | włoska skóra naturalna |
| Rodzaj obcasa: | słupek |
| Wysokość obcasa (cm): | 8.5 |
| Wysokość platformy (cm): | 2 |
| Kształt noska: | kwadratowy |
| Tęgość: | standardowa (G 1/2) |
Wiktor Wiktor