629,00 PLN
[]
[]
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:
Ten model w wybranym rozmiarze jest wyprzedany. Jeżeli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Kup teraz, zapłać później
Zadzwoń i zamów
+48 12 352 26 77
Ferolla to model, który natychmiast dodaje stylizacji klasy i kobiecego wyrafinowania. Wykonane z włoskiej skóry naturalnej, zachwycają elegancką linią, smukłą cholewką oraz pięknym, głębokim brązem, który podkreśla ich luksusowy charakter. Delikatna szpilka subtelnie unosi sylwetkę, a migdałowy nosek dodaje całości lekkości i finezji. To idealny wybór do spódnic ołówkowych, klasycznej małej czarnej czy długiego płaszcza.
Wnętrze kozaków zostało zaprojektowane tak, aby zapewniać maksymalny komfort — miękkie wykończenie oraz konstrukcja, która dopasowuje się do stopy, pozwalają cieszyć się wygodą przez cały dzień. Zamek po wewnętrznej stronie ułatwia szybkie zakładanie, a stabilna szpilka zapewnia pewny krok, jednocześnie optycznie wysmuklając i podkreślając linię nóg.
Ferolla to propozycja dla kobiet, które kochają elegancję w najczystszej formie i chcą czuć się wyjątkowo każdego dnia. My już przepadłyśmy… a Ty?
Sprawdź także inne kozaki dostępne na naszej stronie i wybierz model idealny dla Ciebie!
| Kolor: | brązowy |
| Materiał zewnętrzny: | włoska skóra naturalna |
| Materiał wewnętrzny: | włoska skóra naturalna |
| Wkładka: | włoska skóra naturalna |
| Rodzaj obcasa: | szpilka |
| Wysokość obcasa (cm): | 6 |
| Kształt noska: | w szpic |
| Rodzaj zapięcia: | wsuwane |
| Wysokość całkowita (cm): | 45 |
| Tęgość: | standardowa (G 1/2) |