Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet!

03 mar, 2020

Prezenty od panów na Dzień Kobiet są tradycją. Kwiaty, słodycze, a może kolacja? To miłe gesty, którymi lubimy być obdarowywane.

Jednak, dlaczego mamy czekać, aż ktoś zrobi nam prezent? W ten szczególny dzień powinnyśmy się same rozpieszczać. W końcu nikt lepiej od nas samych nie wie, co przyciąga naszą uwagę. I co ważniejsze – czego brakuje w naszej garderobie!

prezent na dzień kobiet Prezent na dzień kobiet buty

Rozpieść się eleganckimi butami wyjściowymi

Każda z nas ma te jedne, jedyne wypatrzone buty, o których zakupie marzy. Powstrzymuje nas jednak często przekonanie, że jest to zakup zbędny. Jednak nie każda decyzja zakupowa musi być 100% rozsądna i praktyczna. Na co dzień ciężko pracujemy i raz na jakiś czas warto zaszaleć i sprawić sobie przyjemność!

Złote szpilki Letty Złote szpilki Fairy

Złote szpilki Letty | Złote szpilki Fairy

Jednymi z takich butów, zawsze odkładanych na „potem”, są bardzo ozdobne szpilki. Często je oglądamy, ostatecznie decydując się na klasyczne modele. Jednak warto mieć w szafie szpilki, które ubieramy tylko na wielkie okazje.

Brokatowe szpilki Letty, czy złote szpilki Fairy są ozdobą samą w sobie. Z takimi butami, nie potrzebujemy niczego więcej, jak małej czarnej i czerwonej szminki.

Srebrne szpilki Sherry Szpilki Calanthe pudrowy róż

Srebrne szpilki Sherry | Szpilki Calanthe pudrowy róż

Jeżeli nie jesteśmy przekonane do złotego koloru, doskonałą alternatywą są lustrzane srebrne szpilki Sherry. Te buty z pewnością nie zginą w tłumie! Ciekawym rozwiązaniem jest także wybór pudrowego różu. Doskonałym przykładem są szpilki Calanthe, które posiadają złoty blask, a równocześnie są zdecydowanie bardziej stonowane.

dzień kobiet saway

Sprezentuj sobie buty na co dzień

Doskonały prezent wcale jednak nie musi być w wersji glamour. W sprawianiu sobie przyjemności, przede wszystkim ważne by to była rzecz miła dla Ciebie. Co, jeżeli masz osobowość praktyczną i nie cieszą Cię buty, które można ubrać tylko na wielkie wyjścia?

Zrób sobie przyjemność i kup takie, które będą towarzyszyć Ci na co dzień!

Brązowe kozaki Dorothy Zamszowe kozaki Alissa camel

Brązowe kozaki Dorothy | Zamszowe kozaki Alissa camel

Niezwykle praktycznymi butami są kozaki. Z łatwością dostosowują się do każdego stylu, niezależnie od tego, czy wolimy spodnie, czy nie rozstajemy się z sukienkami. Wysokie kozaki za kolano Dorothy, to klasyka sama w sobie. Poszukujące kozaków bardziej charakterystycznych, z pewnością zwrócą uwagę na kowbojki Alissa w kolorze camelu.

Kozaki nie tylko nie wychodzą z mody, ale możemy przebierać w ich wysokości czy rodzaju obcasa.

Zbliżająca się wiosna, przyciąga nas także coraz bardziej do butów sportowych. Kochamy trampki i gdyby się dało, pewnie chodziłybyśmy w nich cały rok. Dlaczego by więc, z okazji Dnia Kobiet, nie przygotować się na ciepłą wiosnę?

Kwiatowe trampki Janet blu Złote trampki Deniz

Kwiatowe trampki Janet blu | Złote trampki Deniz

W radosny nastrój z pewnością wprawią nas kwiatowe trampki Janet. Nic tak dobrze nie przypomina o wakacyjnych dniach, jak motyw kwiatowy. Co ciekawe, fanki koloru złotego, nie muszą z niego rezygnować, kupując sportowe buty. Złote trampki Deniz pięknie mienią się w promieniach słońca i podkreślą naszą wakacyjną opaleniznę.

Jesteś kobietą i nadchodzi Twoje święto. Nie czekaj więc i pozwól sobie samej się rozpieścić. A jak wszystkie dobrze wiemy – butów nigdy nie ma za dużo.

Koniecznie sprawdź naszą kolekcję!

Komentarze

Zostaw komentarz