Botki z ukrytym koturnem

14 lut, 2020

Kobieca sylwetka uwielbia wysoki obcas. I nic w tym dziwnego! Sprawia on, że czujemy się pewne siebie, piękne i seksowne. Zmienia się także nasz chód, nogi wizualnie stają się smuklejsze, a my zyskujemy kilka centymetrów wzrostu.

Jednak buty na obcasie nie pasują na każde wyjście. Czasem bardziej odpowiednie są buty zbliżone do casualowego stylu miejskiego. Czy to oznacza, że musimy rezygnować ze wszystkich zalet wysokich obcasów i zostaje nam płaska podeszwa?

Niekoniecznie! Na ratunek przychodzi nam wygodny koturn i to nie byle jaki – bo schowany we wnętrzu buta.

Zawsze modne botki

Nie bez powodu przedstawiamy Wam botki z ukrytym koturnem. Botki to buty, które są modne w każdym sezonie, niezależnie od pory roku i zmieniających się trendów.

Jesienią i zimą możemy śmiało postawić na botki ocieplane. Koturn podczas niepewnej pogody na pewną przewagę nad zwykłym obcasem – podeszwa pokrywa cały spód butów, są więc bardziej stabilne. Z kolei jej grubość skutecznie chroni spód butów przed przemakaniem.

Czarne zamszowe botki Isabelle Zamszowe botki Zuri cappuccino

Czarne zamszowe botki Isabelle | Zamszowe botki Zuri cappuccino

Botki nie ograniczają się jednak tylko do chłodnych i ponurych miesięcy. Z łatwością zmieniają swoje oblicze, towarzysząc nam także wiosną i latem. Do wyboru mamy więc botki zabudowane, ale nie ocieplane, które doskonale spiszą się w okresie przejściowym – gdy ciepło dnia miesza się z chłodem poranka i wieczora.

Na upale lato z kolei do wyboru mamy wiele botków ażurowych. Jest to idealny wybór na letnie festiwale muzyczne, czy spacery po lesie. Ażurowa skóra chroni nasze nogi przed przegrzaniem się, zapewniając komfortową całodniową zabawę.

Co więcej, botki ślicznie prezentują się z wiosennymi i letnimi kreacjami – jak gdyby były stworzone specjalnie dla nich.

 

Botki z ukrytym koturnem pozwalają na łatwą zabawę modą, podkreślając równocześnie atuty naszej sylwetki. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz swoje ulubione!

Srebrne sneakersy Rufina Zamszowe botki Aida cappuccino

Srebrne sneakersy Rufina | Zamszowe botki Aida cappuccino

Komentarze

Zostaw komentarz