Czarne trampki barefoot Dera

369,00 PLN

249,00 PLN

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

-120,00 PLN

Sprawdź tabele rozmiarów

PayPo

Kup teraz, zapłać później

tel

Zadzwoń i zamów
+48 12 352 26 77

OPIS

Czarne trampki barefoot Dera to nowoczesna interpretacja klasyki – stworzone z myślą o kobietach, które chcą czuć się swobodnie, ale nie rezygnują z elegancji. Wykonane z wysokiej jakości, naturalnej skóry licowej o gładkiej fakturze, prezentują się wyjątkowo stylowo i dodają każdej stylizacji nuty wyrafinowania.

Ich największym wyróżnikiem jest nietuzinkowy układ wiązań – designerski detal, który nadaje butom oryginalnego charakteru i sprawia, że wyróżniają się na tle klasycznych sneakersów.

Wnętrze wyściełane miękką skórą naturalną otula stopę i dba o komfort nawet w intensywnym rytmie dnia, a elastyczna podeszwa barefoot wspiera naturalny ruch, zapewniając pełną swobodę i lekkość przy każdym kroku.

Model Dera w czerni to idealny wybór dla kobiet, które cenią minimalistyczną elegancję w nowoczesnym wydaniu. Świetnie odnajdzie się zarówno w miejskich, casualowych zestawach, jak i w bardziej szykownych stylizacjach – zawsze podkreślając indywidualny charakter noszącej je osoby.

Sprawdź także inne dostępne barefoot i wybierz model idealny dla Ciebie!

PARAMETRY PRODUKTU

Kolor: czarny
Materiał zewnętrzny: włoska skóra naturalna
Materiał wewnętrzny: włoska skóra naturalna
Wkładka: włoska skóra naturalna
Rodzaj obcasa: płaski
Wysokość obcasa (cm): 1.5
Kształt noska: barefoot
Rodzaj zapięcia: sznurowanie
Szczegóły: oddychająca, wyprofilowana wkładka Comfort ++
Tęgość: standardowa (G 1/2)

Recenzje

Napisz recenzję

Czarne trampki barefoot Dera

Czarne trampki barefoot Dera

Podobne produkty